Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite N040-010-WH patch panel accessoires
Artikelnummer
N040-010-WH
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite N040-010-WH, Wit, 101,6 mm, 12,7 mm, 177,8 mm, 20 g, 10 stuk(s)
Categorie: Patch panel accessoires
| Artikelnummer | N040-010-WH |
|---|---|
| EAN | 0037332191953 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite N040-010-WH. Kleur van het product: Wit. Breedte verpakking: 101,6 mm, Diepte verpakking: 12,7 mm, Hoogte verpakking: 177,8 mm. Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking: 10 stuk(s), (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 177,8 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 25,4 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 101,6 mm |
| Diepte verpakking | 12,7 mm |
| Hoogte verpakking | 177,8 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332191950 |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 230 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 177,8 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 25,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 304,8 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 230 g |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 177,8 mm |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332191950 |