Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite M102-003-WH Lightning-kabel 0,9 m Wit
Artikelnummer
M102-003-WH
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite M102-003-WH, 0,9 m, Lightning, USB C, Mannelijk, Mannelijk, Wit
Categorie: Lightning-kabels
| Artikelnummer | M102-003-WH |
|---|---|
| EAN | 0037332240118 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite M102-003-WH. Snoerlengte: 0,9 m, Aansluiting 1: Lightning, Aansluiting 2: USB C. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: CA65, REACH; MFI-Certified. Diameter van de kabel: 3,4 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s), Breedte verpakking: 63,5 mm, Diepte verpakking: 121,9 mm. Land van herkomst: China, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 134,6 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 246,4 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Aansluiting 1 | Lightning |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Contact geleider materiaal | Nikkel/Goud |
| Kleur van het product | Wit |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Plug and play | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | CA65, REACH; MFI-Certified |
| Certificaten | |
| Certificering | CA65, REACH; MFI-Certified |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 3,4 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 63,5 mm |
| Diepte verpakking | 121,9 mm |
| Hoogte verpakking | 22,9 mm |
| Gewicht verpakking | 40 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 134,6 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 246,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 81,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 450 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332240115 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |