Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite M100-006-LRA-WH Lightning-kabel 1,8 m Wit
Artikelnummer
M100-006-LRA-WH
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite M100-006-LRA-WH, 1,8 m, Lightning, USB A, Mannelijk, Mannelijk, Wit
Categorie: Lightning-kabels
| Artikelnummer | M100-006-LRA-WH |
|---|---|
| EAN | 0037332222060 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite M100-006-LRA-WH. Snoerlengte: 1,8 m, Aansluiting 1: Lightning, Aansluiting 2: USB A. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: CA65, REACH, MFI. Gewicht: 50 g, Hoogte: 23,1 mm, Breedte: 132,1 mm. Breedte verpakking: 132,1 mm, Diepte verpakking: 66 mm, Hoogte verpakking: 23,1 mm. Land van herkomst: China, (Buitenste) hoofdverpakking breedte: 246,4 mm, (Buitenste) hoofdverpakking lengte: 137,2 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 1 | Lightning |
| Aansluiting 2 | USB A |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Haaks |
| Contact geleider materiaal | Nikkel/Goud |
| Kleur van het product | Wit |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Compatibiliteit | iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, SE, 7, 7 Plus, iPad, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Air, iPad Air 2, iPod Touch, iPad Pro |
| Land van herkomst | China |
| Certificering | CA65, REACH, MFI |
| Certificaten | |
| Certificering | CA65, REACH, MFI |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 50 g |
| Hoogte | 23,1 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Breedte | 132,1 mm |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 132,1 mm |
| Diepte verpakking | 66 mm |
| Hoogte verpakking | 23,1 mm |
| Gewicht verpakking | 50 g |
| Type verpakking | Doos |
| Technische details | |
| Hoogte | 23,1 mm |
| Diepte | 66 mm |
| Breedte | 132,1 mm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 246,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 137,2 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 81,3 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 680 g |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332222067 |