Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite B032-DPUA2 KVM-switch Zwart
Artikelnummer
B032-DPUA2
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B032-DPUA2 |
|---|---|
| EAN | 0037332235978 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite B032-DPUA2. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: DisplayPort. HD type: 4K Ultra HD, Maximum resolutie: 4096 x 2160 Pixels, Aantal gebruikers: 1 gebruiker(s). Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,2 m, Certificering: CE, FCC, REACH. Stroombron: DC. Certificaten van naleving: RoHS
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| DisplayPort versie | 1.1 |
| Aantal computers | 2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | DisplayPort |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| HDCP | Ja |
| Prestatie | |
| HDCP | Ja |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Aantal gebruikers | 1 gebruiker(s) |
| Design | |
| Bekabelde afstandsschakelaar | Nee |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Rack-montage | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Land van herkomst | China |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Energie | |
| Stroombron | DC |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 84,1 mm |
| Diepte | 83,3 mm |
| Hoogte | 30,5 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Breedte verpakking | 239 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 63,5 mm |
| Gewicht verpakking | 680 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 239 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 63,5 mm |
| Gewicht verpakking | 680 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 497,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 327,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 198,1 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 5,81 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 10037332235975 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176200 |