Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite B030-008-17-IP KVM-switch Rack-montage Zwart
Artikelnummer
B030-008-17-IP
Login for pricing
Niet op voorraad
Tripp Lite B030-008-17-IP, 1920 x 1080 Pixels, Ethernet LAN, Rack-montage, 1U, Zwart
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B030-008-17-IP |
|---|---|
| EAN | 0037332194206 |
| Merk | Tripp Lite |
| Availability | N |
Tripp Lite B030-008-17-IP. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: HDMI. Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X), Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: 128-bit SSL, 256-bit AES, HTTPS, SSL/TLS, WPA2-RADIUS. Maximum resolutie: 1920 x 1080 Pixels, Scaninterval: 255 s, Aantal gebruikers: 64 gebruiker(s). Kleur van het product: Zwart, Rackcapaciteit: 1U, Materiaal behuizing: Staal. Beeldscherm: LCD, Beeldschermdiagonaal: 43,2 cm (17")
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Aantal computers | 8 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | HDMI |
| Aantal USB 2.0-poorten | 8 |
| Aantal HDMI-poorten | 8 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Bekabelingstechnologie | 10/100Base-T(X) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit SSL, 256-bit AES, HTTPS, SSL/TLS, WPA2-RADIUS |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Scaninterval | 255 s |
| Aantal gebruikers | 64 gebruiker(s) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit SSL, 256-bit AES, HTTPS, SSL/TLS, WPA2-RADIUS |
| Design | |
| Bekabelde afstandsschakelaar | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Rack-montage | Ja |
| Sneltoetsen | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| drukknop | Ja |
| Certificering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA, FCC Part 15 Class A, CE |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 43,2 cm (17") |
| Energie | |
| Stroom | 1 A |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 100-250 V |
| Video | |
| Maximum resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Duurzaamheid | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 43,9 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 480,1 mm |
| Gewicht | 11,8 kg |
| Breedte verpakking | 677,9 mm |
| Diepte verpakking | 830,1 mm |
| Hoogte verpakking | 147,3 mm |
| Gewicht verpakking | 19,1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 677,9 mm |
| Diepte verpakking | 830,1 mm |
| Hoogte verpakking | 147,3 mm |
| Gewicht verpakking | 19,1 kg |
| Certificaten | |
| Certificering | UL 60950-1 (USA), CAN/CSA, FCC Part 15 Class A, CE |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Sneltoetsen | Ja |
| drukknop | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 8471,80,1000 |