Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tripp Lite B004-VUA2-K-R KVM-switch Zwart
Artikelnummer
B004-VUA2-K-R
Categorie: KVM-switches
| Artikelnummer | B004-VUA2-K-R |
|---|---|
| EAN | 0037332140043 |
| Merk | Eaton |
| Availability | N |
Tripp Lite B004-VUA2-K-R. Aansluiting toetsenbord: USB, Aansluiting muis: USB, Aansluiting video: VGA. Maximum resolutie: 2048 x 1536 Pixels. Kleur van het product: Zwart, Snoerlengte: 1,8 m, Certificering: FCC, CE. Certificaten van naleving: RoHS. Gewicht: 100 g
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Console-poorten | 3.5mm hoofdtelefoon, 3.5mm mic |
| Aantal microfooningangen | 3 |
| Aantal computers | 2 |
| Aansluiting toetsenbord | USB |
| Aansluiting muis | USB |
| Aansluiting video | VGA |
| Audio-aansluitingen | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 3 |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Prestatie | |
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 Pixels |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Certificering | FCC, CE |
| Land van herkomst | China |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Video | |
| Maximum resolutie | 2048 x 1536 Pixels |
| Kenmerken | |
| Land van herkomst | China |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 40 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 100 g |
| Breedte verpakking | 200,7 mm |
| Diepte verpakking | 198,1 mm |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200,7 mm |
| Diepte verpakking | 198,1 mm |
| Hoogte verpakking | 76,2 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde drivers | Ja |
| Meegeleverde kabels | Audio (3ˌ5 mm), USB |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE |
| Overige specificaties | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluitingen | HD15 x1 USB A x2 3.5mm x2 |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 398,8 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 215,9 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 406,4 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 11 kg |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 20037332140047 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85176200 |