Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TP-Link POE5460X PoE adapter & injector 10 Gigabit Ethernet 54 V
Artikelnummer
POE5460X
Login for pricing
Niet op voorraad
TP-Link POE5460X, 10 Gigabit Ethernet, Passive PoE, Wit, Stroom, 54 V, 60 W
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | POE5460X |
|---|---|
| EAN | 1210002601917 |
| Merk | TP-LINK |
| Availability | N |
TP-Link POE5460X. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: Passive PoE. Kleur van het product: Wit, LED-indicatoren: Stroom. Stroom via Ethernet (PoE): 54 V, Uitgangsvermogen: 60 W. Breedte: 125 mm, Diepte: 59,4 mm, Hoogte: 36,8 mm. Aantal producten inbegrepen: 1 stuk(s)
| Netwerk | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 54 V |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Energie | |
| Uitgangsvermogen | 60 W |
| Stroom via Ethernet (PoE) | 54 V |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 125 mm |
| Diepte | 59,4 mm |
| Hoogte | 36,8 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Stroom |