Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TP-Link Omada Gateway gateway/controller 10, 100, 1000 Mbit/s
Artikelnummer
ER603WP-4G-OUTDOOR
Login for pricing
Niet op voorraad
TP-Link Omada Gateway, Wit, Wandmontage, Status, Extern, 256 MB, DDR3
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | ER603WP-4G-OUTDOOR |
|---|---|
| EAN | 1210002620147 |
| Merk | TP-LINK |
| Availability | N |
TP-Link Omada Gateway. Kleur van het product: Wit, Montagewijze: Wandmontage, LED-indicatoren: Status. Soort antenne: Extern. Intern geheugen: 256 MB, Intern geheugentype: DDR3, Flash memory: 128 MB. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Verzending snelheid: 1419519 Mpps, Netwerkstandaard: IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af. SIM card type: NanoSIM
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Status |
| Certificering | CE, RoHS |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Kleur van het product | Wit |
| Kenmerken | |
| Soort antenne | Extern |
| SMS | Ja |
| Antennas quantity | 2 |
| Prestatie | |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Data-uitwisseling | |
| Verzending snelheid | 1419519 Mpps |
| Protocollen | |
| DHCP server | Ja |
| Netwerk | |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3af |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Wifi | Ja |
| Verzending snelheid | 1419519 Mpps |
| Generatie mobiel internet | 4G |
| Datanetwerk | LTE |
| Downlink-/uplinksnelheid | 150/50 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| SIM-kaartsleuf | Ja |
| SIM card type | NanoSIM |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Reset button | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Vermogensverbruik (max) | 10 W |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt | Passive PoE |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 174,8 mm |
| Diepte | 38,7 mm |
| Breedte | 100,4 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -30 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Technische details | |
| Soort antenne | Extern |
| Wifi | Ja |
| SMS | Ja |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Status |
| Geheugen | |
| Intern geheugentype | DDR3 |
| Intern geheugen | 256 MB |
| Flash memory | 128 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Nee |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, RoHS |
| Antenne | |
| Soort antenne | Extern |
| Antennas quantity | 2 |