Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TP-Link DECO XE75(2-PACK)(EU) mesh-wifi-systeem Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wit 3 Intern
Artikelnummer
DECO XE75(2-PACK)(EU)
Login for pricing
Niet op voorraad
TP-Link DECO XE75(2-PACK)(EU), Wit, Intern, 510 m², Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wi-Fi 6E (802.11ax), 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E...
Categorie: Mesh-wifi-systemen
| Artikelnummer | DECO XE75(2-PACK)(EU) |
|---|---|
| Merk | TP-LINK |
| Availability | N |
TP-Link DECO XE75(2-PACK)(EU). Kleur van het product: Wit, Soort antenne: Intern, Maximale dekking: 510 m². Wifi-band: Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi-standaarden: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Frequentie van processor: 1,7 GHz, Virtuele assistent: Amazon Alexa, Ondersteunde Cloud-diensten: TP-Link ID. Certificaten van naleving: CE, RoHS. Breedte: 105 mm, Diepte: 105 mm, Hoogte: 169 mm
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort antenne | Intern |
| Antennas quantity | 4 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Reset button | Ja |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Number of devices supported | 200 |
| Maximale dekking | 510 m² |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-band | Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA, WPA2, WPA3 |
| Aantal gastnetwerken (5 GHz) | 1 |
| Aantal gastnetwerken (2.4 GHz) | 1 |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 574 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 2402 Mbit/s |
| Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) | Ja |
| Statische IP | Ja |
| Dynamisch IP-adres | Ja |
| Toegang voor gasten | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| WLAN-gegevensoverdrachtsnelheid (derde band) | 2402 Mbit/s |
| Tag-based VLAN | Ja |
| IGMP-proxy | Ja |
| IGMP snooping | Ja |
| Bedieningsapps ondersteund | TP-Link Deco |
| Kenmerken | |
| DHCP client | Ja |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| BeamForming | Ja |
| Aantal gastnetwerken (5 GHz) | 1 |
| Aantal gastnetwerken (2.4 GHz) | 1 |
| Ouderlijk toezicht | Ja |
| Firmware kan geüpgraded worden via | Netwerk |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Type processor | Ja |
| Frequentie van processor | 1,7 GHz |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa |
| Ondersteunde Cloud-diensten | TP-Link ID |
| Functies voor ouderlijk toezicht | Off time, Inhoudsfilter, Aangepaste profielen, Pause the Internet, Tijdcontroles, Wekelijkse/maandelijkse rapporten |
| MU-MIMO-technologie | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 105 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Breedte verpakking | 305,5 mm |
| Diepte verpakking | 276,5 mm |
| Hoogte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 1,91 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Ethernetkabel | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Aantal eenheden inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 305,5 mm |
| Diepte verpakking | 276,5 mm |
| Hoogte verpakking | 124 mm |
| Gewicht verpakking | 1,91 kg |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |