Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Tenda Nova MW6 Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 5 (802.11ac) Wit 2 Intern
Artikelnummer
NOVA MW6-2
Login for pricing
Niet op voorraad
Tenda Nova MW6, Wit, Intern, Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi 5 (802.11ac), 867 Mbit/s, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Categorie: Mesh-wifi-systemen
| Artikelnummer | NOVA MW6-2 |
|---|---|
| EAN | 6932849427660 |
| Merk | Tenda |
| Availability | N |
Tenda Nova MW6. Kleur van het product: Wit, Soort antenne: Intern. Wifi-band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Wifi-standaard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): 867 Mbit/s. Firewall: Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack. Certificaten van naleving: CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS. Breedte: 100 mm, Diepte: 100 mm, Hoogte: 100 mm
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Wit |
| Soort antenne | Intern |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Reset button | Ja |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Draadloos LAN | |
| Wifi-band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | WPA2-PSK |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band) | 300 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (tweede band) | 867 Mbit/s |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab |
| Toegang voor gasten | Ja |
| VPN eigenschappen | IPsec pass through, PPTP pass through, L2TP pass through |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max) | 867 Mbit/s |
| Mobiel netwerken | |
| Generatie mobiel internet | Niet ondersteund |
| Kenmerken | |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Port forwarding | Ja |
| Firewall | Forbid UDP flood attack, Forbid TCP flood attack, Forbid flood attack |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Protocollen | |
| DHCP client | Ja |
| DHCP server | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Ethernet WAN | Ja |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 100 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 100 mm |
| Gewicht | 410 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Technische details | |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Certificaten van naleving | CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |