Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Teltonika RUT956 Router voor mobiele netwerken
Artikelnummer
RUT95623B600
Login for pricing
Niet op voorraad
Teltonika RUT956, Router voor mobiele netwerken, Zwart, Aluminium, Kunststof, DIN-rail, Industrieel, Fast Ethernet
Categorie: Cellulaire netwerkapparaten
| Artikelnummer | RUT95623B600 |
|---|---|
| Merk | Teltonika |
| Availability | N |
Teltonika RUT956. Soort apparaat: Router voor mobiele netwerken, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium, Kunststof. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u. Wi-Fi-standaarden: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Datanetwerk: 2G, 3G, 4G, Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (download): 150 Mbit/s, Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (upload): 50 Mbit/s. Soort serieële aansluiting: RS-232, RS-485
| Technische details | |
|---|---|
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail |
| Datanetwerk | 2G, 3G, 4G |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, REACH, RoHS, UKCA, UL |
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, SFTP, FTP, SMTP, SSL/TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet, SMPP, SNMP, MQTT, Wake On Lan (WOL), VXLAN |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |
| DHCP server | Ja |
| Netwerkbrug | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Cellulaire interface | |
| Aantal SIM cards | 2 |
| Netwerk | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, SFTP, FTP, SMTP, SSL/TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet, SMPP, SNMP, MQTT, Wake On Lan (WOL), VXLAN |
| Design | |
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Industrieel |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobiel netwerken | |
| Datanetwerk | 2G, 3G, 4G |
| Aantal SIM cards | 2 |
| SMS | Ja |
| Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (upload) | 50 Mbit/s |
| Gegevensoverdrachtssnelheid (LTE) (download) | 150 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232, RS-485 |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| USB-poort | Ja |
| Serie interface | |
| Soort serieële aansluiting | RS-232, RS-485 |
| Seriële poort(en) | 2 |
| Beveiliging | |
| Port forwarding | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, AES-CCMP, CAST, DES, EAP-TLS, HTTPS, IPSec, PEAP, SNMP, SNMPv2, SNMPv3, SSH, SSH-2, SSID, SSL/TLS, TKIP, TLS, WEP, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Firewall | Ja |
| DMZ support | Ja |
| GPS-prestaties | |
| GPS | Ja |
| Ingebouwde GNSS | Ja |
| GLONASS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CB, CE, Federal Communications Commission (FCC), RCM, REACH, RoHS, UKCA, UL |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Snelstartgids | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Kunststof |
| Prestatie | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Aansluiting antenne | SMA/RP-SMA |
| Inclusief besturingssysteem | RutOS |
| Soort antenne | Extern |
| Antennas quantity | 5 |
| GPS | Ja |
| Type processor | Ja |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Frequentie van processor | 0,58 GHz |
| RAM-capaciteit | 0,128 GB |
| Beheerfuncties | |
| Web-gebaseerd management | Ja |
| Antenne | |
| Aansluiting antenne | SMA/RP-SMA |
| Soort antenne | Extern |
| Antennas quantity | 5 |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 9 - 30 V |
| Type stroombron | DC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 287 g |
| Breedte | 110 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Hoogte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Breedte verpakking | 355 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Litouwen |