Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Teltonika RUT276 Router voor mobiele netwerken
Artikelnummer
RUT276000000
Login for pricing
Niet op voorraad
Teltonika RUT276, Router voor mobiele netwerken, Zwart, Aluminium, DIN-rail/wandmontage, Industrieel, Fast Ethernet
Categorie: Cellulaire netwerkapparaten
| Artikelnummer | RUT276000000 |
|---|---|
| Merk | Teltonika |
| Availability | N |
Teltonika RUT276. Soort apparaat: Router voor mobiele netwerken, Kleur van het product: Zwart, Materiaal behuizing: Aluminium. Interfacetype Ethernet LAN: Fast Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.11s, IEEE 802.3af. Wi-Fi-standaarden: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Datanetwerk: 4G, 5G, 4G standaard: LTE, 5G-standaard: Sub6 SA. Compatibele geheugenkaarten: MicroSD (TransFlash), Maximale capaciteit van de geheugenkaart: 2 TB
| Technische details | |
|---|---|
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Datanetwerk | 4G, 5G |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN-eigenschappen | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6, PPP, ARP, IPsec, IP NAT, TCP, UDP, ICMP, GRE, ESP, RIP, OSPF, BGP, Ipsec, RIP, OSPF, EIGRP, BGP, NHRP |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Interfacetype Ethernet LAN | Fast Ethernet |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11s, IEEE 802.3af |
| DHCP server | Ja |
| VPN-doorvoer | Ja |
| Universal Plug and Play ( UPnP ) | Ja |
| Netwerkbrug | Ja |
| MAC adres filtering | Ja |
| Dynamic DNS (DDNS) | Ja |
| Cellulaire interface | |
| Aantal SIM cards | 1 |
| 4G standaard | LTE |
| Netwerk | |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6, PPP, ARP, IPsec, IP NAT, TCP, UDP, ICMP, GRE, ESP, RIP, OSPF, BGP, Ipsec, RIP, OSPF, EIGRP, BGP, NHRP |
| Design | |
| Soort apparaat | Router voor mobiele netwerken |
| Montage | DIN-rail/wandmontage |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur van het product | Zwart |
| Markt positionering | Industrieel |
| Reset button | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Draadloos LAN | |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Mobiel netwerken | |
|---|---|
| Datanetwerk | 4G, 5G |
| Aantal SIM cards | 1 |
| Aantal SIM cards tegelijk | 2 |
| SMS | Ja |
| 4G standaard | LTE |
| 5G-standaard | Sub6 SA |
| 4G LTE categorie | 4 |
| Poorten & interfaces | |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Hoeveelheid Power over Ethernet (PoE) ports | 1 |
| Beveiliging | |
| Port forwarding | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | AES-CCMP, EAP-TLS, PEAP, TKIP, WPA-EAP, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA3-EAP, WPA3-SAE |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Firewall | Ja |
| DMZ support | Ja |
| Materiaal | |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | RutOS |
| Type processor | Ja |
| Processorfabrikant | Mediatek |
| Frequentie van processor | 0,58 GHz |
| RAM-capaciteit | 128 GB |
| RAM-type | DDR2 |
| Interne opslagcapaciteit | 0,032 GB |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 132 g |
| Breedte | 83 mm |
| Diepte | 83 mm |
| Hoogte | 25 mm |