Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
TDT G4050 gateway/controller 10, 100, 1000 Mbit/s
Artikelnummer
04-0420-4050-000
Categorie: Gateways/controllers
| Artikelnummer | 04-0420-4050-000 |
|---|---|
| Merk | TDT |
| Availability | N |
TDT G4050. Kleur van het product: Grijs, Rackcapaciteit: 1U, Behuizingsmateriaal: Metaal. Type beeldscherm: LCD, Intern geheugen: 4000 MB, Flash memory: 512 MB. Beheerprotocollen: SNMP, Ondersteunde netwerkprotocollen: z. E.G. IP, TCP, UDP, PPP, ARP, RARP, ICMP. Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s. Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-256, SHA-512, 256-bit AES, 192-bit AES, 128-bit AES, IPSec
| Design | |
|---|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Montagewijze | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Grijs |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Prestatie | |
| Type processor | Ja |
| Intern geheugen | 4000 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Protocollen | |
| DMZ support | Ja |
| DHCP server | Ja |
| DHCP client | Ja |
| Beheerprotocollen | SNMP |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | z. E.G. IP, TCP, UDP, PPP, ARP, RARP, ICMP |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| PPTP/L2TP VPN-tunnels (max) | 400 |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | MD5, SHA-1, SHA-2, SHA-256, SHA-512, 256-bit AES, 192-bit AES, 128-bit AES, IPSec |
| Network address translation (NAT) | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Console port | RS-232 |
| Aantal consolepoorten | 1 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Syslog | Ja |
| Reset button | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Stroomverbruik (typisch) | 6 W |
| Netvoeding | 60 W |
| Ingangsspanning | 90 - 240 V |
| Gewicht en omvang | |
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Hoogte | 44 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Breedte | 428 mm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 85 procent |
| Technische details | |
| Type processor | Ja |
| Maat | 48,3 cm (19") |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4000 MB |
| Flash memory | 512 MB |
| Beeldscherm | |
| Besturings -en afbeeldingseenheid | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |