Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology HDD Tray Type R5 2,5/3,5" Lade Zwart
Artikelnummer
DISK TRAY (TYPE R5)
Login for pricing
Niet op voorraad
Synology HDD Tray Type R5, 2,5/3,5", Lade, Zwart, RS10613xs+, RS3617xs, RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3614xs, RS3413xs+, RS2414RP+, RS2414+, RX1214RP,..., 171 mm, 104 mm
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | DISK TRAY (TYPE R5) |
|---|---|
| EAN | 0846504009916 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology HDD Tray Type R5. Maat: 2,5/3,5", Soort: Lade, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 171 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 27 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Lade |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | RS10613xs+, RS3617xs, RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3614xs, RS3413xs+, RS2414RP+, RS2414+, RX1214RP, RX1214, RX1213sas |
| Aantal ondersteunde SSD's | 1 |
| Technische details | |
| Soort | Lade |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | RS10613xs+, RS3617xs, RS3614xs+, RS3614RPxs, RS3614xs, RS3413xs+, RS2414RP+, RS2414+, RX1214RP, RX1214, RX1213sas |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 27 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Diepte | 104 mm |
| Breedte | 171 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85389099 |