Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology FAN 80*80*32_6 koelsysteem voor computers Universeel Ventilator 8 cm Zwart, Grijs
Artikelnummer
FAN 80*80*32_6
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | FAN 80*80*32_6 |
|---|---|
| EAN | 0846504009688 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology FAN 80*80*32_6. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 8 cm. Breedte: 86 mm, Diepte: 90 mm, Hoogte: 47 mm. Kleur van het product: Zwart, Grijs
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Universeel |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Compatibele producten | RS18017xs+, FS3017, FS2017, RS3617xs+, RS3617RPxs |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 86 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |