Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology FAN 80*80*25_2 koelsysteem voor computers Ventilator 8 cm Zwart
Artikelnummer
FAN 80*80*25_2
Login for pricing
Niet op voorraad
Synology FAN 80*80*25_2, Ventilator, 8 cm, 3300 RPM, 48,5 cfm, Zwart
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | FAN 80*80*25_2 |
|---|---|
| EAN | 4711174729470 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology FAN 80*80*25_2. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 8 cm, Rotatiesnelheid ( max): 3300 RPM, Maximum luchtstroom: 48,5 cfm. Breedte: 80 mm, Diepte: 80 mm, Hoogte: 25 mm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort | Ventilator |
| Rotatiesnelheid ( max) | 3300 RPM |
| Ventilator diameter | 8 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Maximum luchtstroom | 48,5 cfm |
| Compatibele producten | RS2211+, RS2211RP+, RS3411RPxs, RS3411xs |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 80 g |