Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology FAN 60*60*10_2 koelsysteem voor computers Ventilator 6 cm Zwart
Artikelnummer
FAN 60*60*10_2
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | FAN 60*60*10_2 |
|---|---|
| EAN | 0846504009619 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology FAN 60*60*10_2. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 6 cm. Breedte: 60 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 10 mm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 6 cm |
| Supported processor sockets | Niet ondersteund |
| Compatibele processors | Niet ondersteund |
| Compatibele producten | DS414slim |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Gewicht | 30 g |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |