Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology FAN 120*120*25_4 koelsysteem voor computers Computer behuizing Ventilator 12 cm Zwart
Artikelnummer
FAN 120*120*25_4
Categorie: Koelsystemen voor computers
| Artikelnummer | FAN 120*120*25_4 |
|---|---|
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology FAN 120*120*25_4. Soort: Ventilator, Ventilator diameter: 12 cm. Breedte: 120 mm, Diepte: 120 mm, Hoogte: 25 mm. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Geschikte locatie | Computer behuizing |
| Soort | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 120 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Gewicht | 160 g |
| Overige specificaties | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |