Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology DP7400 data-opslag-server Opslagserver Rack (2U) EPYC 7272 64 GB 207,68 TB HDD+SSD Zwart
Artikelnummer
DP7400
Login for pricing
Op voorraad
Synology DP7400, Opslagserver, Rack (2U), EPYC, 7272, 64 GB, 207,68 TB
Synology DP7400 data-opslag-server Opslagserver Rack (2U) EPYC 7272 64 GB 207,68 TB HDD+SSD Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: NAS & SAN servers
| Artikelnummer | DP7400 |
|---|---|
| EAN | 4711174725465 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | Y |
Synology DP7400. Soort: Opslagserver. Type behuizing: Rack (2U). Apparaatklasse: Kleine & middelgrote bedrijven. Processorfamilie: EPYC, Processormodel: 7272, Frequentie van processor: 2,9 GHz. Intern geheugen: 64 GB. Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit: 207,68 TB, Geïnstalleerde opslag-drive: HDD+SSD
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Totale geïnstalleerde opslagcapaciteit | 207,68 TB |
| Opslagdrives geïnstalleerd | Ja |
| Geïnstalleerde opslag-drive | HDD+SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 12 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| RAID support | Ja |
| Soorten RAID | 1, 6 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processorfamilie | EPYC |
| Processor aantal threads | 14 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Processormodel | 7272 |
| Frequentie van processor | 2,9 GHz |
| Aantal processorkernen | 12 |
| L3 cache | 64 MB |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Ondersteund maximum RAM | 512 GB |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ondersteunde datasnelheid Ethernet LAN (max) | 10000 Mbit/s |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000,10000 Mbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 3 |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (2U) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Prestatie | |
|---|---|
| Soort | Opslagserver |
| Apparaatklasse | Kleine & middelgrote bedrijven |
| Backup-functie | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 163,17 W |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 430,5 mm |
| Diepte | 692 mm |
| Hoogte | 88 mm |
| Gewicht | 23,4 kg |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, CE, UKCA, BSMI, RCM, NCC, VCCI, KC, BIS, EAC |
| Overige specificaties | |
| Certificering | FCC, CE, UKCA, BSMI, RCM, NCC, VCCI, KC, BIS, EAC |
| Garantieperiode | 5 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS |