Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology DISK TRAY (TYPE R8) drive bay panel 2,5/3,5" Bezelplaat Zwart, Zilver
Artikelnummer
DISK TRAY (TYPE R8)
Login for pricing
Niet op voorraad
Synology DISK TRAY (TYPE R8), 2,5/3,5", Bezelplaat, Zwart, Zilver, RS1619xs+, RS818RP+, RS818+, RS1219+, RX418, 171 mm, 104 mm
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | DISK TRAY (TYPE R8) |
|---|---|
| EAN | 4711174729005 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology DISK TRAY (TYPE R8). Maat: 2,5/3,5", Soort: Bezelplaat, Kleur van het product: Zwart, Zilver. Breedte: 171 mm, Diepte: 104 mm, Hoogte: 26,5 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Compatibele producten | RS1619xs+, RS818RP+, RS818+, RS1219+, RX418 |
| Technische details | |
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Compatibele producten | RS1619xs+, RS818RP+, RS818+, RS1219+, RX418 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 26,5 mm |
| Gewicht | 140 g |
| Diepte | 104 mm |
| Breedte | 171 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |