Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology Disk Tray (Type R7) 2,5/3,5" Bezelplaat Zwart
Artikelnummer
DISK TRAY (TYPE R7)
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | DISK TRAY (TYPE R7) |
|---|---|
| EAN | 4711174729968 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
3.5"/2.5" HDD Tray RS 2U 15/16 Series
Toepasbare modellen: RX1217RP, RS18016xs+, RXD1215sas, RS2416RP+, RX1216sas, RX1217, RS2416+, RS3617RPxs, RS3617xs+
Toepasbare modellen: RX1217RP, RS18016xs+, RXD1215sas, RS2416RP+, RX1216sas, RX1217, RS2416+, RS3617RPxs, RS3617xs+
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | RX1217RP, RS18016xs+, RXD1215sas, RS2416RP+, RX1216sas, RX1217, RS2416+, RS3617RPxs, RS3617xs+ |
| Technische details | |
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2,5/3,5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibele producten | RX1217RP, RS18016xs+, RXD1215sas, RS2416RP+, RX1216sas, RX1217, RS2416+, RS3617RPxs, RS3617xs+ |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Poorten & interfaces | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | |
|---|---|
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 28 mm |
| Gewicht | 150 g |
| Diepte | 174 mm |
| Breedte | 104 mm |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |