Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology 6G ESATA CABLE SATA-kabel 0,6 m Zwart
Artikelnummer
6G ESATA CABLE
Categorie: SATA-kabels
| Artikelnummer | 6G ESATA CABLE |
|---|---|
| EAN | 5415247028932 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Max. overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Soort kabel | eSATA |
| Snoerlengte | 0,6 m |
| Aansluiting 1 | eSATA |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 2 | eSATA |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
| Gewicht | 50 g |
| Technische details | |
| Max. overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Soort kabel | eSATA |
| Snoerlengte | 0,6 m |
| Aansluiting 1 | eSATA |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Aansluiting 2 | eSATA |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 50 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |