Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Synology 2.5" Disk Tray (R1) 2.5" Bezelplaat
Artikelnummer
2.5" DISK TRAY (R1)
Login for pricing
Niet op voorraad
Synology 2.5" Disk Tray (R1), 2.5", Bezelplaat, FS3017, RX2417sas, FS2017, 174 mm, 75 mm, 15 mm
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | 2.5" DISK TRAY (R1) |
|---|---|
| EAN | 4711174729975 |
| Merk | SYNOLOGY |
| Availability | N |
Synology 2.5" Disk Tray (R1). Maat: 2.5", Soort: Bezelplaat, Compatibele producten: FS3017, RX2417sas, FS2017. Breedte: 174 mm, Diepte: 75 mm, Hoogte: 15 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2.5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Compatibele producten | FS3017, RX2417sas, FS2017 |
| Technische details | |
|---|---|
| Soort | Bezelplaat |
| Maat | 2.5" |
| Maximum aantal HDD's per behuizing | 1 |
| Compatibele producten | FS3017, RX2417sas, FS2017 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 15 mm |
| Gewicht | 40 g |
| Diepte | 75 mm |
| Breedte | 174 mm |