Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Supermicro SYS-611C-TN4R server barebone Intel C741 LGA 4677 (Socket E) Rack (1U) Zwart
Artikelnummer
SYS-611C-TN4R
Login for pricing
Niet op voorraad
Supermicro SYS-611C-TN4R, Intel C741, LGA 4677 (Socket E), Intel® Xeon®, DDR5-SDRAM, 4 TB, 5600 MHz
Categorie: Server barebones
| Artikelnummer | SYS-611C-TN4R |
|---|---|
| Merk | Supermicro |
| Availability | N |
Supermicro SYS-611C-TN4R. Chipset moederbord: Intel C741, Processor socket: LGA 4677 (Socket E), Compatibele processors: Intel® Xeon®. Ondersteunde geheugen types: DDR5-SDRAM, Maximum intern geheugen: 4 TB, Ondersteunende RDIMM klok snelheden: 5600 MHz. Opslagschijf afmetingen ondersteund: 2.5,3.5,M.2, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD, Soorten RAID: 0, 1, 5, 10. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet. BIOS type: AMI, Grootte BIOS-geheugen: 32 Mbit
| Processor | |
|---|---|
| Type processor | Nee |
| Processor socket | LGA 4677 (Socket E) |
| Compatibele processors | Intel® Xeon® |
| Chipset moederbord | Intel C741 |
| Aantal ondersteunde processoren | 2 |
| Geheugen | |
| Ondersteunende RDIMM klok snelheden | 5600 MHz |
| Ondersteunde geheugen types | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 4 TB |
| Geheugen voltage | 1.1 V |
| ECC | Ja |
| Aantal DIMM sloten | 16 |
| Opslagmedia | |
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Aantal 3.5" bays | 4 |
| Aantal 2.5" bays | 4 |
| Soorten RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Hot-swap HDD bays | Ja |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5,3.5,M.2 |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Prestatie | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Seriële poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal COM-poorten | 1 |
| Kenmerken | |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Aantal storage drives ondersteund | 8 |
| Aantal 3.5" bays | 4 |
| Aantal 2.5" bays | 4 |
| Energie | |
| Afmetingen voeding (BxDxH) | 54,5 x 322 x 40,25 mm |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 860 W |
| BIOS | |
| Grootte BIOS-geheugen | 32 Mbit |
| BIOS type | AMI |
| Design | |
| Ventilator diameter | 4 cm |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal ventilatoren | 6 ventilator(en) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | -30 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 8 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 43 mm |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Diepte | 650 mm |
| Breedte | 437 mm |
| Afmetingen voeding (BxDxH) | 54,5 x 322 x 40,25 mm |
| Gewicht verpakking | 20,9 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 20,9 kg |