Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com USB-C multiport video adapter 4-in-1 85W Power Delivery space grey
Artikelnummer
CDPVDHMDPDP
Login for pricing
Niet op voorraad
StarTech.com USB-C multiport video adapter - 4-in-1 - 95W Power Delivery - space grey - USB-C naar VGA DVI HDMI of mDP 4K 60Hz - aluminium
Categorie: USB grafische adapters
| Artikelnummer | CDPVDHMDPDP |
|---|---|
| EAN | 0065030878074 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
USB-C™ naar VGA DVI HDMI® of mDP adapter | aluminium | 4K 60Hz | compact
The StarTech.com Advantage
The StarTech.com Advantage
| Prestatie | |
|---|---|
| VGA (D-Sub)-uitgang | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Geslacht USB-connector | Mannelijk |
| Chipset | Parade - PS176, VIA/VLI - VL102, ITE -IT6516 |
| DVI-uitgang | Ja |
| HDMI-uitgang | Ja |
| DisplayPort-uitgang | Nee |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Soort DVI-aansluiting | DVI-D |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| Maximum resolutie | 4096 x 2160 Pixels |
| Refreshrate bij maximale resolutie | 60 Hz |
| Maximale resolutie (DVI) | 1920 x 1200 Pixels |
| Maximale resolutie (HDMI) | 4096 x 2160 Pixels |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Certificering | CE, FCC, REACH |
| Mini DisplayPort kwantiteit | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Geïntegreerde USB-kabel | Ja |
| USB kabel lengte | 0,101 m |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 95 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 57 mm |
| Diepte | 109 mm |
| Hoogte | 18 mm |
| Gewicht | 128 g |
| USB kabel lengte | 0,101 m |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Technische details | |
|---|---|
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Temperatuur bij opslag | 0 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 142 mm |
| Diepte verpakking | 175 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 500 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 220 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 30 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 330 mm |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |