Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com MXT101MMHQ60 VGA kabel 18,29 m VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer
MXT101MMHQ60
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHQ60 |
|---|---|
| EAN | 0065030842037 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
60 ft Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 18,29 m |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 1,76 kg |
| Breedte verpakking | 350 mm |
| Diepte verpakking | 460 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 1,71 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 350 mm |
| Diepte verpakking | 460 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 1,71 kg |