Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com MXT101MMHD15 VGA kabel 4,6 m VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer
MXT101MMHD15
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHD15 |
|---|---|
| EAN | 0065030836388 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
Sluit uw VGA-monitor aan met een verbinding van de hoogst mogelijke kwaliteit, zelfs in krappe ruimtes
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ferrietkraal | Ja |
| Snoerlengte | 4,6 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| Plug and play | Ja |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 465 g |
| Breedte verpakking | 31 mm |
| Diepte verpakking | 106 mm |
| Hoogte verpakking | 356 mm |
| Gewicht verpakking | 487 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 31 mm |
| Diepte verpakking | 106 mm |
| Hoogte verpakking | 356 mm |
| Gewicht verpakking | 487 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |