Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com Cisco QSFP-H40G-AOC15M Compatibel 15m 40G QSFP+ to QSFP+ AOC Kabel - 40GbE QSFP+ Actief Optische Glasvezel - 40Gbps QSFP Plus/Transceiver Module Kabel - Firepower ASR1000
- Cisco QSFP-H40G-AOC15M COMPATIBEL ACTIEF GLASVEZEL KABEL (AOC): Werkt met Cisco-switches zoals Firepower, ASR1000 en anderen
- TECHNISCHE SPECIFICATIES: 15m Actief Glasvezel Kabel / 40Gbps / Actief Optische Glasvezel / 2x QSFP+ Koppelbare aansluiting / PVC Kabelmantel / Hot swappable / MSA Compliant
- ONTWORPEN VOOR SERVERRUIMTES: Een handig alternatief voor transceivers in en tussen racks. Fabrieksafsluiting betekent gegarandeerde hoge prestaties en betrouwbaarheid, met minder onderhoud
- BUITENGEWONE ONDERSTEUNING: De levenslange garantie van StarTech.com geldt voor de levensduur van de module zelf, niet voor uw apparatuur; onze kabels hebben geen invloed op uw OEM-garantie en worden ondersteund door onze Tech Advisors 5/24
- WERKT MET MSA-CONFORME SWITCHES: Werkt ook met switch modellen waaronder Ubiquiti, D-Link, Netgear, Supermicro en TP-Link die niet-gecodeerde modules ondersteunen
| Artikelnummer | QSFPH40GAO15 |
|---|---|
| EAN | 0065030874878 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
De QSFPH40GACU5 is een Cisco QSFP-H40G-ACU5M compatibele, direct aansluitbare koperen QSFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® compatibele switches en routers en aan de MSA industrienormen voldoet.
Deze actieve twinax kabel ondersteunt 40 Gigabit Ethernet toepassingen die via QSFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. Deze koperen QSFP+ kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.
Deze QSFP+ kabel, geoptimaliseerd voor high-speed prestaties met laag stroomverbruik en lage latentie, biedt een kostenefficiënt alternatief voor glasvezelconfiguraties en ondersteunt korteafstandsverbindingen zoals directe netwerk- of serverkoppelingen binnen een rack.
De QSFPH40GACU5 is een Cisco QSFP-H40G-ACU5M compatibele, direct aansluitbare koperen QSFP+ kabel die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® compatibele switches en routers en aan de MSA industrienormen voldoet.
Deze actieve twinax kabel ondersteunt 40 Gigabit Ethernet toepassingen die via QSFP+ (Mini-GBIC) poorten zijn aangesloten. Deze koperen QSFP+ kabel is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.
Deze QSFP+ kabel, geoptimaliseerd voor high-speed prestaties met laag stroomverbruik en lage latentie, biedt een kostenefficiënt alternatief voor glasvezelconfiguraties en ondersteunt korteafstandsverbindingen zoals directe netwerk- of serverkoppelingen binnen een rack.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 15 m |
| Aansluiting 1 | QSFP+ |
| Aansluiting 2 | QSFP+ |
| Overdrachtssnelheid | 40 Gbit/s |
| Materiaal buitenmantel | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| InfiniBand-protocol | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 °C |
| Certificering | CE, FCC |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |
| Certificaten | |
| Certificering | CE, FCC |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 80 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 229 g |
| Snoerlengte | 15 m |
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 235 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 250 mm |
| Diepte verpakking | 270 mm |
| Hoogte verpakking | 25 mm |
| Gewicht verpakking | 235 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 255 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 344 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 295 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85447000 |