Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 7 Slot Onbeheerd Media Converter Chassis voor MCM Media Converter Serie, Volledige Stroomisolatie, Actieve koeling, 10inch Rackmonteerbaar, TAA
- High-Density, Schaalbaar Ontwerp: Integreer tot 7 media converters in één compact 10inch rackmount chassis voor eenvoudige netwerkorganisatie en uitbreidbare connectiviteit in bedrijfs- en datacenteromgevingen; Voor MCM Media Converter Series
- Gecentraliseerde Stroomverdeling: Één voeding voor alle zeven converters vermindert warboel en vereenvoudigt de rack setup; Hot-swappable converter bays bieden tool-free vervanging zonder downtime voor eenvoudig onderhoud en snelle edge aanpassingen
- Onafhankelijke Voeding voor Ononderbroken Swaps: Elk converterbay met eigen voeding kan eenvoudig, zonder onderbreking, worden vervangen en biedt elektrische isolatie, overspanningsbeveiliging en full FCC-, CE- en UL-compliance voor betrouwbaarheid
- Duurzaam, Doordacht Gekoeld Ontwerp: Het robuuste, volledig metalen chassis met dubbele koelventilators, LED-statusindicators aan de voorkant en een breed temperatuurbereik garanderen stabiele en langdurige prestaties in veeleisende omgevingen
- De Keuze van de IT-Pro: Ontworpen voor edge, on-prem en luchtvaart/defensie toepassingen met conforme connectiviteitsvereisten; TAA-compliant en lab-getest voor bedrijfskritische betrouwbaarheid; Gratis 24/5 meertalige technische ondersteuning
| Artikelnummer | MCM7-MEDIA-CHASSIS |
|---|---|
| EAN | 0065030917070 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
Het 7-slots Media Converter Chassis biedt een plaatsbesparend, gecentraliseerd beheer voor maximaal zeven media converters in een compacte 10-inch rackmonteerbaar formaat. Het chassis is ontworpen voor bedrijfs-, telecom- en datacenternetwerken, vereenvoudigt de stroomverdeling, vermindert kabelwarboel en zorgt voor een ononderbroken werking met een optioneel hot-swappable Redundant Power System (RPS). Het chassis is ontworpen voor de MCM Media Converter Serie.
Gecentraliseerde, schaalbare integratie
Ondersteunt Fast, Gigabit en 10-Gigabit Ethernet-, VDSL2- en Serial-over-Ethernet-converters in één chassis. Elk slot is hot-swappable met onafhankelijke voeding, zodat upgrades of vervangingen kunnen plaatsvinden zonder downtime.
Betrouwbare Voeding en Bescherming
Wordt geleverd met één AC-voeding en een optionele AC of 48V DC backup voor ononderbroken werking. Elektrische isolatie en bescherming tegen overspanning, overstroom en kortsluiting zorgen voor stabiele prestaties.
Duurzaam, Intelligent Ontwerp
Het robuuste metalen chassis met dubbele koelventilators en LED-indicators biedt efficiënte warmteafvoer en eenvoudig statusbeheer. Met FCC-, CE- en UL-certificering biedt het chassis langdurige betrouwbaarheid in bedrijfskritische omgevingen.
Het 7-slots Media Converter Chassis biedt een plaatsbesparend, gecentraliseerd beheer voor maximaal zeven media converters in een compacte 10-inch rackmonteerbaar formaat. Het chassis is ontworpen voor bedrijfs-, telecom- en datacenternetwerken, vereenvoudigt de stroomverdeling, vermindert kabelwarboel en zorgt voor een ononderbroken werking met een optioneel hot-swappable Redundant Power System (RPS). Het chassis is ontworpen voor de MCM Media Converter Serie.
Gecentraliseerde; schaalbare integratie
Ondersteunt Fast, Gigabit en 10-Gigabit Ethernet-, VDSL2- en Serial-over-Ethernet-converters in één chassis. Elk slot is hot-swappable met onafhankelijke voeding, zodat upgrades of vervangingen kunnen plaatsvinden zonder downtime.
Betrouwbare Voeding en Bescherming
Wordt geleverd met één AC-voeding en een optionele AC of 48V DC backup voor ononderbroken werking. Elektrische isolatie en bescherming tegen overspanning, overstroom en kortsluiting zorgen voor stabiele prestaties.
Duurzaam; Intelligent Ontwerp
Het robuuste metalen chassis met dubbele koelventilators en LED-indicators biedt efficiënte warmteafvoer en eenvoudig statusbeheer. Met FCC-, CE- en UL-certificering biedt het chassis langdurige betrouwbaarheid in bedrijfskritische omgevingen.
| Technische details | |
|---|---|
| Compatibele producten | MCM Series |
| Rack-montage | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 50000 uur |
| Materiaal | Metaal |
| LED-indicatoren | Ventilator, Stroom |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal sloten | 7 |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS, Amerikaanse Federale wet inzake handelsovereenkomsten (TAA) |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Spanning | 48 V |
| Output current | 4,2 A |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | EU, NA, UK |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 88,5 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Breedte | 417 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 216 mm |
| Diepte verpakking | 316 mm |
| Hoogte verpakking | 153 mm |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Gewicht verpakking | 2,6 kg |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 405 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 465 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 360 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 5 stuk(s) |