Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 7,6 m Coaxiale hoge resolutie VGA monitor kabel HD15 M/M
Artikelnummer
MXT101MMHQ25
Login for pricing
Niet op voorraad
StarTech.com 7,6 m Coaxiale hoge resolutie VGA monitor kabel HD15 M/M
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHQ25 |
|---|---|
| EAN | 0065030793124 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
The StarTech.com Advantage
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ferrietkraal | Ja |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kabelafscherming | Aluminium mylar-folie |
| Kabelclassificatie | CMG (CM) |
| Aantal geleiders | 14 |
| Impedantie | 75 Ohm |
| Snoerlengte | 7,6 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| Plug and play | Ja |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | UL2919 |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | UL2919 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 9 mm |
| Gewicht | 818 g |
| Breedte verpakking | 42 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 42 mm |
| Diepte verpakking | 245 mm |
| Hoogte verpakking | 312 mm |
| Gewicht verpakking | 820 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |