Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 48-Port 2U Rackmonteerbaar Cat6 Patchpaneel, RJ45, UTP, 110 Punch-Down, Cat 6 Ethernet Patch Paneel voor Netwerk Server Rack
- HIGH-DENSITY CONNECTIVITEIT: 48 port UTP Cat6 patchpaneel biedt een gestructureerde bekabelingsoplossing met duidelijk gelabelde poorten voor een georganiseerd, high-performance netwerk; Ideaal voor datacenters, bedrijfsnetwerken & serverrack installaties
- DUURZAME CONSTRUCTIE: Robuuste 2U stalen behuizing met zwarte poedercoating voor duurzaamheid; Vergulde RJ45 contacten garanderen langdurige signaalintegriteit en corrosiebestendigheid; 110 punch-down RJ45 aansluitingen voor betrouwbare bedradingspunten
- BETROUWBARE PRESTATIES: Ondersteunt 1 Gigabit en 10/100 Mbps Ethernet snelheden voor stabiele en ononderbroken datatransmissie; Ontworpen om te voldoen aan ANSI/TIA-568-C.2 Cat6 specificaties voor consistente signaalkwaliteit en minimale crosstalk
- EENVOUDIGE INSTALLATIE: De kleurgecodeerde 110 punch-down blokken ondersteunen zowel T568A- als T568B bedradingsconfiguraties voor een optimale kabelafsluiting; De genummerde RJ45 poortindeling vereenvoudigt installatie, onderhoud en probleemoplossing
- BREDE COMPATIBILITEIT: Compatibel met alle standaard 19 inch netwerkracks en kasten; Ondersteunt massieve en gevlochten Cat6 en Cat5e kabels; Ideaal voor LAN-infrastructuur uitbreiding of centralisatie van netwerkbekabeling in high-density IT-omgevingen
| Artikelnummer | CPANEL48 |
|---|---|
| EAN | 0065030915076 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
Dit 48-poorts 2U Cat6-patchpaneel biedt een betrouwbare manier om Ethernet-verbindingen in rackgemonteerde netwerkinstallaties te routeren en te beheren. Het patchpaneel is ontworpen voor high-density omgevingen zoals datacenters en serverruimtes, waar gestructureerd kabelbeheer en langdurige prestaties van cruciaal belang zijn.
Gestructureerde Connectiviteit
Het 2U netwerk patchpaneel is uitgerust met duidelijk genummerde RJ45 poorten en kleurgecodeerde 110 punch-down blokken die zowel T568A als T568B bekabeling ondersteunen. De intuïtieve lay-out vereenvoudigt de installatie, houdt de kabelroutes georganiseerd en vereenvoudigt het opsporen van storingen.
Duurzame Constructie
Een robuuste stalen behuizing met een zwarte poedercoating beschermt het rackmonteerbaar patchpaneel in complexe omgevingen. Vergulde contacten garanderen een langdurige signaalintegriteit en 110 punch-down aansluitingen zorgen voor veilige, stevige kabelverbindingen voor stabiele Ethernet-prestaties.
Dit 48-poorts 2U Cat6-patchpaneel biedt een betrouwbare manier om Ethernet-verbindingen in rackgemonteerde netwerkinstallaties te routeren en te beheren. Het patchpaneel is ontworpen voor high-density omgevingen zoals datacenters en serverruimtes, waar gestructureerd kabelbeheer en langdurige prestaties van cruciaal belang zijn.
Gestructureerde Connectiviteit
Het 2U netwerk patchpaneel is uitgerust met duidelijk genummerde RJ45 poorten en kleurgecodeerde 110 punch-down blokken die zowel T568A als T568B bekabeling ondersteunen. De intuïtieve lay-out vereenvoudigt de installatie, houdt de kabelroutes georganiseerd en vereenvoudigt het opsporen van storingen.
Duurzame Constructie
Een robuuste stalen behuizing met een zwarte poedercoating beschermt het rackmonteerbaar patchpaneel in complexe omgevingen. Vergulde contacten garanderen een langdurige signaalintegriteit en 110 punch-down aansluitingen zorgen voor veilige, stevige kabelverbindingen voor stabiele Ethernet-prestaties.
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Aantal poorten | 48 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 50 procent |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 85 °C |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 34 mm |
| Gewicht | 980 g |
| Diepte | 483 mm |
| Breedte | 89 mm |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Breedte verpakking | 515 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Snelstartgids | Ja |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 1,5 kg |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Breedte verpakking | 515 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Materiaal | Staal |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte verpakking | 75 mm |
| Breedte verpakking | 515 mm |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 10 stuk(s) |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 530 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 400 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 260 mm |