Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 4-Port USB-A Hub, 5Gbps, Self Powered, 2-in-1 USB-C en USB-A Host Kabel, 1x BC 1.2 Charging Poort, Inclusief 24W Power Adapter, MacBook en Windows
- Plug And Play USB Connectiviteit: Voeg vier SuperSpeed USB-A 3.0 poorten toe, inclusief één BC 1.2 charging poort, via één USB verbinding; Ideaal om gelijktijdig toetsenborden, muizen, flash drives en externe storage devices aan te sluiten
- Fast Charge, Zelfs Zonder Host: Levert tot 1,5A (7,5W) via een BC 1.2 fast charge poort die CDP voor data / charging of DCP voor charging ondersteunt zonder computerverbinding; 24W totaal power budget wordt gedeeld over alle poorten
- Betrouwbare Voeding met 24W Adapter: Self powered hub garandeert stabiele charging en beschikt over ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen; Ondersteunt Wake on USB en USB event monitoring
- Eenvoudige Toegang En Flexibele Installatie: Single face poortindeling vereenvoudigt kabelmanagement, terwijl de verwijderbare 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel stabiele connectiviteit ondersteunt op moderne en legacy systemen
- De Keuze van de IT-Pro: Onze USB hubs worden grondig getest in ons Innovation Lab om enterprise-grade betrouwbaarheid en cross-platform compatibiliteit te garanderen; Ontworpen voor grootschalige implementaties in moderne IT-omgevingen
| Artikelnummer | ST4300USB3V2-UE |
|---|---|
| EAN | 0065030925051 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
| PDF URLs |
View PDF |
Deze 4-port SuperSpeed USB hub voegt vier USB-A 3.0 poorten toe, inclusief één BC 1.2 charging poort, via één USB verbinding, ideaal voor het gelijktijdig aansluiten van toetsenborden, muizen, flash drives en externe storage devices.
Fast Charge, Zelfs Zonder Host
De dedicated BC 1.2 fast charge poort levert tot 1,5A (7,5W) en ondersteunt CDP voor data en charging of DCP voor charging wanneer de hub niet is verbonden met een computer. Een totaal power budget van 24W wordt gedeeld over alle poorten voor betrouwbare device charging.
Betrouwbare Self Powered Werking
De meegeleverde 24W externe adapter zorgt voor stabiele charging en device werking, met ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen. Ondersteuning voor Wake on USB en USB event monitoring verhoogt de inzetbaarheid in gemengde omgevingen.
Eenvoudige Integratie
Een verwijderbare 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel biedt flexibele connectiviteit met moderne en legacy systemen.
Duurzaam Ontwerp
De hub beschikt over een behuizing van 70% post consumer gerecycled PCR kunststof en een 35% PCR TPE mantel, wat helpt de ecologische impact te verlagen en aan ESG vereisten te voldoen.
Deze 4-port SuperSpeed USB hub voegt vier USB-A 3.0 poorten toe, inclusief één BC 1.2 charging poort, via één USB verbinding, ideaal voor het gelijktijdig aansluiten van toetsenborden, muizen, flash drives en externe storage devices.
Fast Charge, Zelfs Zonder Host
De dedicated BC 1.2 fast charge poort levert tot 1,5A (7,5W) en ondersteunt CDP voor data en charging of DCP voor charging wanneer de hub niet is verbonden met een computer. Een totaal power budget van 24W wordt gedeeld over alle poorten voor betrouwbare device charging.
Betrouwbare Self Powered Werking
De meegeleverde 24W externe adapter zorgt voor stabiele charging en device werking, met ingebouwde overcurrent en overvoltage bescherming om device dropouts en host uitval te verminderen. Ondersteuning voor Wake on USB en USB event monitoring verhoogt de inzetbaarheid in gemengde omgevingen.
Eenvoudige Integratie
Een verwijderbare 2-in-1 USB-C/USB-A host kabel biedt flexibele connectiviteit met moderne en legacy systemen.
Duurzaam Ontwerp
De hub beschikt over een behuizing van 70% post consumer gerecycled PCR kunststof en een 35% PCR TPE mantel, wat helpt de ecologische impact te verlagen en aan ESG vereisten te voldoen.
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poorten | 4 |
| Hub-interfaces | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| Kenmerken | |
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kabelhulsmateriaal | Thermoplastische elastomeer (TPE) |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Energie | |
| Stroom | 0.7 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 24 W |
| Spanning | 12 V |
| Output current | 2 A |
| Ingangsspanning | 1 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 52 mm |
| Diepte | 101 mm |
| Hoogte | 16,5 mm |
| Gewicht | 55,9 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 147 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Prestatie | |
|---|---|
| Overdrachtssnelheid | 5000 Mbit/s |
| Mean time between failures (MTBF) | 117452 uur |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inbegrepen soorten voedingsstekkers | UK, EU |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Interface adapters meegeleverd | USB Type-C vrouwtje - USB Type-A mannetje |
| Design | |
| Snoerlengte | 1 m |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Logistieke gegevens | |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 430 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 275 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 325 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 20 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Chipset | VIA - VL817S |