Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 3ft VGA VGA kabel 0,9 m VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer
MXT101MMHQ3
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHQ3 |
|---|---|
| EAN | 0065030833516 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
3 ft Coax High Resolution Monitor VGA Cable - HD15 M/M - 3ft HD15 to HD15 Cable - 3ft VGA Monitor Cable
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 0,9 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | UL2919 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificering | UL2919 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 192 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |