Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 30ft VGA VGA kabel 9,1 m VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer
MXT101MMHQ30
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHQ30 |
|---|---|
| EAN | 0191120006802 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
The StarTech.com Advantage
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 9,1 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Mannelijk |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Certificering | UL2919 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 80 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 80 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | UL2919 |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 880 g |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Diepte verpakking | 238 mm |
| Hoogte verpakking | 288 mm |
| Gewicht verpakking | 900 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 69 mm |
| Diepte verpakking | 238 mm |
| Hoogte verpakking | 288 mm |
| Gewicht verpakking | 900 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733080 |