Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 25ft VGA VGA kabel 7,6 m VGA (D-Sub) Zwart
Artikelnummer
MXT101HQ_25
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101HQ_25 |
|---|---|
| EAN | 0065030776981 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
25 ft Coax High Resolution VGA Monitor Extension Cable - HD15 M/F - 25ft VGA Extension Cable
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 7,6 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Zwart |
| AWG draad omvang | 28 |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 900 g |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 802 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 172 mm |
| Hoogte verpakking | 64 mm |
| Gewicht verpakking | 802 g |