Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 15ft VGA VGA kabel 4,6 m VGA (D-Sub) Grijs
Artikelnummer
MXT105HQ
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT105HQ |
|---|---|
| EAN | 0065030773270 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
Verleng de aansluiting van uw VGA-monitor zonder verlies van beeldkwaliteit
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 4,6 m |
| Aansluiting 1 | VGA (D-Sub) |
| Aansluiting 2 | VGA (D-Sub) |
| Contact geleider materiaal | Nikkel |
| Kleur van het product | Grijs |
| Geslacht connector | Mannelijk/Vrouwelijk |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 550 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 200 mm |
| Diepte verpakking | 220 mm |
| Hoogte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 550 g |