Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
StarTech.com 15,2m Coaxiale Hoge Resolutie VGA Video Monitorkabel HD15 naar HD15 M/M
Artikelnummer
MXT101MMHQ50
Login for pricing
Niet op voorraad
StarTech.com 15,2m Coaxiale Hoge Resolutie VGA Video Monitorkabel HD15 naar HD15 M/M
Categorie: VGA kabels
| Artikelnummer | MXT101MMHQ50 |
|---|---|
| EAN | 0763615933377 |
| Merk | StarTech.com |
| Availability | N |
Sluit uw VGA-monitor aan met een verbinding van de hoogst mogelijke kwaliteit
De 15,2 meter lange MXT101MMHQ50 VGA-kabel is ontworpen voor hoogst mogelijke videokwaliteit via VGA en is uitermate geschikt voor toepassingen met resoluties van 1920x1200 en hoger.
Deze duurzaam uitgevoerde coaxiale VGA-kabel (HD15 naar HD15) elimineert de vage beelden inherent aan niet-coaxiale kabels en biedt superieure EMI-interferentiebescherming met behulp van ferrietkernen aan de uiteinden.
The StarTech.com Advantage
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
De 15,2 meter lange MXT101MMHQ50 VGA-kabel is ontworpen voor hoogst mogelijke videokwaliteit via VGA en is uitermate geschikt voor toepassingen met resoluties van 1920x1200 en hoger.
Deze duurzaam uitgevoerde coaxiale VGA-kabel (HD15 naar HD15) elimineert de vage beelden inherent aan niet-coaxiale kabels en biedt superieure EMI-interferentiebescherming met behulp van ferrietkernen aan de uiteinden.
The StarTech.com Advantage
- Ondersteunt VGA-video met hoge resolutie (1920x1200 en hoger), geschikt voor een breed scala aan toepassingen
- Ferrietkernen zorgen voor minder EMI-interferentie
- Met levenslange garantie door StarTech.com
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 15,2 m |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 65 mm |
| Diepte verpakking | 260 mm |
| Hoogte verpakking | 316 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 65 mm |
| Diepte verpakking | 260 mm |
| Hoogte verpakking | 316 mm |