Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Star Micronics BSH-32B Draagbare streepjescodelezer 1D/2D CMOS Zwart
Artikelnummer
37950970
Login for pricing
Niet op voorraad
Star Micronics BSH-32B, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, CMOS, Code 39 (ASCII), Code 93, EAN-13, EAN-8, ISBN, ISSN, Industrial 25, MSI-Plessey, Plessey, Standard..., MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code, 1280 x 800 Pixels
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 37950970 |
|---|---|
| EAN | 0088047275155 |
| Merk | STAR MICRONICS |
| Availability | N |
Star Micronics BSH-32B. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: CMOS. Connectiviteitstechnologie: Bedraad, Standaard interfaces: USB, Aansluitbereik: 50 m. Kleur van het product: Zwart, Internationale veiligheidscode (IP): IP42. Type stroombron: Batterij/Accu, USB, Type batterij: Ingebouwde accu, Capaciteit van de accu/batterij: 2400 mAh. Gewicht: 214 g, Breedte: 113 mm, Diepte: 71 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | CMOS |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | Code 39 (ASCII), Code 93, EAN-13, EAN-8, ISBN, ISSN, Industrial 25, MSI-Plessey, Plessey, Standard 25, UPC-A |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, QR Code |
| Golflengte | 628 nm |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Pitch lees-hoek | -55 - 55° |
| Yaw lees-hoek | -55 - 55° |
| Resolutie optische sensor (WxH) | 1280 x 800 Pixels |
| Velddieptebereik | 49,5 cm |
| Horizontaal gezichtsveld | 39° |
| Verticaal gezichtsveld | 24° |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aansluitbereik | 50 m |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP42 |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2400 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Levensduur batterij | 12 uur |
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 71 mm |
| Hoogte | 158 mm |
| Gewicht | 214 g |
| Verpakking | |
| Oplaadstation | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Valbestendig | 1,2 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Oplaadstation | Ja |