Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen S580W selfiestick Smartphone Zwart
Artikelnummer
AMP07659
Login for pricing
Niet op voorraad
Spigen S580W, Smartphone, Zwart, Alle merken, 230 g, 120 cm, 25 cm
Categorie: Selfiesticks
| Artikelnummer | AMP07659 |
|---|---|
| EAN | 8809971226035 |
| Merk | Spigen |
| Availability | N |
Spigen S580W. Geschikt voor: Smartphone, Kleur van het product: Zwart, Merkcompatibiliteit: Alle merken. Gewicht: 230 g, Lengte (max): 120 cm, Lengte wanneer opgevouwen: 25 cm. Meegeleverde kabels: USB Type-a naar USB Type-C
| Kenmerken | |
|---|---|
| Geschikt voor | Smartphone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Alle merken |
| Bluetooth | Ja |
| Telescopisch | Ja |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Lengte (max) | 120 cm |
| Lengte wanneer opgevouwen | 25 cm |
| Gewicht | 230 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Afstandsbediening inbegrepen | Ja |
| Aantal | 1 |
| Meegeleverde kabels | USB Type-a naar USB Type-C |
| Gebruikershandleiding | Ja |