Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen Rugged Armor Pro Hoes(je) Beige Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Artikelnummer
ACS07386
Login for pricing
Niet op voorraad
Spigen Rugged Armor Pro, Hoes(je), Smartwatch, Beige, Apple, Watch (45mm), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS07386 |
|---|---|
| EAN | 8809971222655 |
| Merk | Spigen |
| Availability | N |
Spigen Rugged Armor Pro. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Beige. Breedte: 108,7 mm, Diepte: 42,2 mm, Hoogte: 194,6 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Beige |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Veiligheidsfunties | Schokbestendig |
| Gesp kleur | Zwart |
| Compatibiliteit | Watch (45mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 108,7 mm |
| Diepte | 42,2 mm |
| Hoogte | 194,6 mm |
| Gewicht | 25,5146 g |
| Gewicht verpakking | 42,5243 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |