Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen EV502 Universeel Zwart Sigarettenaansteker Snel opladen Auto
Artikelnummer
ACP08523
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
| Artikelnummer | ACP08523 |
|---|---|
| EAN | 8809971233743 |
| Merk | Spigen |
| Availability | N |
Spigen EV502. Type oplader: Auto, Type stroombron: Sigarettenaansteker, Lader compatibiliteit: Universeel, Aantal USB-Type-C-poorten: 2, Snel opladen. Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type oplader | Auto |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Type stroombron | Sigarettenaansteker |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtechnologie | Power Delivery 2.0, Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0, Adaptive Fast Charging |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.0 |
| Programmeerbare voeding (PPS) | Ja |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium, Polycarbonaat (PC) |
| Energie | |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 50 W |
| Poort 1 uitgangsstroom | 30 W |
| Poort 2 uitgangsstroom | 20 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 24 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Hoogte | 66,5 mm |