Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen AGL06163 slimme draagbare accessoire Schermbeschermer Zwart Metaal, Gehard glas
Artikelnummer
AGL06163
Login for pricing
Niet op voorraad
Spigen AGL06163, Schermbeschermer, Smartwatch, Zwart, Apple, Watch Ultra (49mm), Metaal, Gehard glas
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | AGL06163 |
|---|---|
| EAN | 8809896745277 |
| Merk | Spigen |
| Availability | N |
Spigen AGL06163. Type product: Schermbeschermer, Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 39,6 mm, Diepte: 46,7 mm, Hoogte: 2,03 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Schermbeschermer |
| Kleur van het product | Zwart |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Metaal, Gehard glas |
| Hardheid | 9H |
| Compatibiliteit | Watch Ultra (49mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 39,6 mm |
| Diepte | 46,7 mm |
| Hoogte | 2,03 mm |
| Gewicht | 2,83 g |
| Gewicht verpakking | 48,19 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |