Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Spigen ACS04195 slimme draagbare accessoire Hoes(je) Transparant Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Artikelnummer
ACS04195
Login for pricing
Niet op voorraad
Spigen ACS04195, Hoes(je), Smartwatch, Transparant, Apple, Apple Watch Series SE, 6, 5, 4 (41mm/40mm), Thermoplastic polyurethaan (TPU)
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | ACS04195 |
|---|---|
| EAN | 8809811857801 |
| Merk | Spigen |
| Availability | N |
Spigen ACS04195. Type product: Hoes(je), Compatibele apparaattype: Smartwatch, Kleur van het product: Transparant. Breedte: 36,5 mm, Diepte: 42,1 mm, Hoogte: 12,1 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibele apparaattype | Smartwatch |
| Type product | Hoes(je) |
| Kleur van het product | Transparant |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Materiaal | Thermoplastic polyurethaan (TPU) |
| Compatibiliteit | Apple Watch Series SE, 6, 5, 4 (41mm/40mm) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 36,5 mm |
| Diepte | 42,1 mm |
| Hoogte | 12,1 mm |
| Gewicht | 2,8 g |
| Gewicht verpakking | 14,1 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |