Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Soundcore Liberty 5 Headset True Wireless Stereo (TWS) In-ear Oproepen/muziek USB Type-C Bluetooth Blauw
Artikelnummer
A3957G31
Login for pricing
Niet op voorraad
Soundcore Liberty 5, True Wireless Stereo (TWS), Oproepen/muziek, 57 g, Headset, Blauw
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
| Artikelnummer | A3957G31 |
|---|---|
| EAN | 0194644293482 |
| Merk | ANKER |
| Availability | N |
Soundcore Liberty 5. Type product: Headset. Connectiviteitstechnologie: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Aanbevolen gebruik: Oproepen/muziek. Gewicht: 57 g. Kleur van het product: Blauw
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Aanbevolen gebruik | Oproepen/muziek |
| Land van herkomst | China |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Blauw |
| Inklapbaar | Nee |
| Plug and play | Ja |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Waterbestendig |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP55 |
| Afneembare kabel | Nee |
| Voorgesteld geslacht | Jongen/meisje |
| Geschikt voor gebruik binnen | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Marktsegment | Consument |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | In-ear |
| Kleur van het product | Blauw |
| Inklapbaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth-profielen | LDAC |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Diameter van de luidspreker | 9,2 mm |
| Ruisonderdrukkingstype | Adaptief |
| Modus Transparantie | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Ja |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Oplaadbron | USB |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 12 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 48 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 32 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 8 uur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 57 mm |
| Hoogte | 29 mm |
| Gewicht | 57 g |
| Gewicht van linker oordopje | 4,6 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,6 g |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 108 mm |
| Diepte verpakking | 108 mm |
| Hoogte verpakking | 56 mm |
| Gewicht verpakking | 144 g |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Aantal | 1 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-A |
| Aantal | 1 |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Oplaadstation | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Douane productcode (TARIC) | 8517629400 |
| Technische details | |
| Land van herkomst | China |
| Oplaadstation | Ja |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Leveranciersinformatie | |
| Land van herkomst | China |
| Overige specificaties | |
| Land van herkomst | China |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Bluetooth-profielen | LDAC |