Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Sharp PN-L652B 165,1 cm (65") 3840 x 2160 Pixels LCD Zwart
Artikelnummer
60005557
Login for pricing
Niet op voorraad
Sharp PN-L652B, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 Pixels, LCD, Full-Array, 16:9, 350 cd/m²
Categorie: Schermen voor vergaderzalen
| Artikelnummer | 60005557 |
|---|---|
| EAN | 4974019218403 |
| Merk | Sharp |
| Availability | N |
Sharp PN-L652B. Beeldschermdiagonaal: 165,1 cm (65"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, Display technologie: LCD. Kleur behuizing: Zwart. Vermogen luidsprekers: 20 W. Vermogensverbruik (max): 330 W. Breedte: 1488,4 mm, Diepte: 85,5 mm, Hoogte: 896,6 mm
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 165,1 cm (65") |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Display technologie | LCD |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| LED backlight | Ja |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight-type | Full-Array |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 4000:1 |
| Design | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| USB-poort | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Vermogen luidsprekers | 20 W |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-poort | Ja |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 330 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1488,4 mm |
| Diepte | 85,5 mm |
| Hoogte | 896,6 mm |
| Gewicht | 36,5 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Kenmerken | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |