Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung SM-F761BZWHEUB smartphone 17 cm (6.7") Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 4000 mAh Wit

Compact ontwerp met grote impact
Met zijn slanke vorm en compacte formaat is de Galaxy Z Flip7 FE ontworpen om prettig mee te nemen in je zak. Fold je toestel open en ervaar het scherm op ware grootte met alle functies en functionaliteit van een premium smartphone, met alle gemak en veelzijdigheid in één toestel.

Flip binnen ieders bereik
Onze unieke smartphone, nu voor iedereen beschikbaar. De Galaxy Z Flip7 FE combineert het unieke Flip-ontwerp met de hoogwaardige functies van onze beste smartphones, inclusief een professionele camera, een groot scherm en een batterij die lang meegaat, gewoon in je broekzak.

50MP-camera voor selfies
Maak rijkere, meer gedetailleerde selfies met minimale inspanning, direct vanaf het coverscherm. De hoge resolutie 50MP-camera met ProVisual Engine biedt heldere, rijke beelden met levensechte details, zoals nauwkeurige tinten en texturen.

Flex je beste hoeken
De camera van de Galaxy Z Flip7 FE kan automatisch weinig licht detecteren met Nightography, voor minder ruis, en meer scherpte en heldere opnamen, ook in de schaduw. Tik op de knop Dual Preview en het coverscherm laat je onderwerp creatieve input geven.

Now Bar. Hier en nu
Met Now Bar, direct beschikbaar vanaf het coverscherm, heb je direct toegang tot muziek die wordt afgespeeld, live meldingen en meer.

Gepersonaliseerde briefings met Now Brief
Ontvang een gepersonaliseerd overzicht van je dag van Now Brief op het coverscherm. Inzichten op maat, zoals het meest recente weerbericht en de Energy Score, in één oogopslag beschikbaar.

Ongelooflijk beeld, binnen en buiten
De 4000mAh-batterij wordt geoptimaliseerd door de krachtige processor voor meer uren entertainment op het hoofdscherm. Dit indrukwekkende scherm van 6,7 inch met een maximale helderheid van 2600 nits is op elk moment van de dag gedetailleerd en helder.

Jouw privacy, beschermd in het tijdperk van AI
Onze Personal Data Engine verzamelt en verwerkt je persoonlijke gegevens op een veilige manier. Vervolgens worden die gegevens versleuteld opgeslagen op je toestel, met Knox Vault, waardoor het voor anderen moeilijker wordt om toegang te krijgen.

Flex je stijl met de gloednieuwe One UI
Haal het uiterste uit je FlexWindow met verbeterde aanpassing van achtergronden en nieuwe widgets die kunnen worden gerangschikt in een multi-widgetweergave. Met One UI 8 kun je een echt persoonlijk coverscherm maken dat past bij de manier waarop je je telefoon gebruikt.

Verbonden leven begint met Samsung Galaxy
Verbind je Galaxy Z Flip7 FE met je Galaxy Watch8, Buds3 Pro en andere Samsung Galaxy-apparaten voor een gemakkelijker en slimmer leven.
Met zijn slanke vorm en compacte formaat is de Galaxy Z Flip7 FE ontworpen om prettig mee te nemen in je zak. Fold je toestel open en ervaar het scherm op ware grootte met alle functies en functionaliteit van een premium smartphone, met alle gemak en veelzijdigheid in één toestel.
Flip binnen ieders bereik
Onze unieke smartphone, nu voor iedereen beschikbaar. De Galaxy Z Flip7 FE combineert het unieke Flip-ontwerp met de hoogwaardige functies van onze beste smartphones, inclusief een professionele camera, een groot scherm en een batterij die lang meegaat, gewoon in je broekzak.
50MP-camera voor selfies
Maak rijkere, meer gedetailleerde selfies met minimale inspanning, direct vanaf het coverscherm. De hoge resolutie 50MP-camera met ProVisual Engine biedt heldere, rijke beelden met levensechte details, zoals nauwkeurige tinten en texturen.
Flex je beste hoeken
De camera van de Galaxy Z Flip7 FE kan automatisch weinig licht detecteren met Nightography, voor minder ruis, en meer scherpte en heldere opnamen, ook in de schaduw. Tik op de knop Dual Preview en het coverscherm laat je onderwerp creatieve input geven.
Now Bar. Hier en nu
Met Now Bar, direct beschikbaar vanaf het coverscherm, heb je direct toegang tot muziek die wordt afgespeeld, live meldingen en meer.
Gepersonaliseerde briefings met Now Brief
Ontvang een gepersonaliseerd overzicht van je dag van Now Brief op het coverscherm. Inzichten op maat, zoals het meest recente weerbericht en de Energy Score, in één oogopslag beschikbaar.
Ongelooflijk beeld, binnen en buiten
De 4000mAh-batterij wordt geoptimaliseerd door de krachtige processor voor meer uren entertainment op het hoofdscherm. Dit indrukwekkende scherm van 6,7 inch met een maximale helderheid van 2600 nits is op elk moment van de dag gedetailleerd en helder.
Jouw privacy, beschermd in het tijdperk van AI
Onze Personal Data Engine verzamelt en verwerkt je persoonlijke gegevens op een veilige manier. Vervolgens worden die gegevens versleuteld opgeslagen op je toestel, met Knox Vault, waardoor het voor anderen moeilijker wordt om toegang te krijgen.
Flex je stijl met de gloednieuwe One UI
Haal het uiterste uit je FlexWindow met verbeterde aanpassing van achtergronden en nieuwe widgets die kunnen worden gerangschikt in een multi-widgetweergave. Met One UI 8 kun je een echt persoonlijk coverscherm maken dat past bij de manier waarop je je telefoon gebruikt.
Verbonden leven begint met Samsung Galaxy
Verbind je Galaxy Z Flip7 FE met je Galaxy Watch8, Buds3 Pro en andere Samsung Galaxy-apparaten voor een gemakkelijker en slimmer leven.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16 miljoen kleuren |
| Beeldschermdiagonaal | 17 cm (6.7") |
| Resolutie | 2640 x 1080 Pixels |
| Tweede display resolutie | 720 x 748 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Gorilla Glass versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Tweede display diagonaal | 8,64 cm (3.4") |
| Tweede displaytype | Super AMOLED |
| Tweede scherm vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Tweede scherm Gorilla Glass-versie | Gorilla Glass Victus 2 |
| Marketingnaam beeldschermtechnologie | Dynamic AMOLED 2X |
| Processor | |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,2 GHz |
| Frequentie van processor | 2,9 GHz |
| Processorfamilie | Samsung Exynos |
| Processormodel | 2400 |
| Processor architectuur | ARM Cortex-X4+Cortex-A720+Cortex-A520 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Opslagmedia | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
| Gebruikergeheugen | 226,2 GB |
| Camera | |
| Resolutie van de vierde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameraflitser achterzijde | Ja |
| Resolutie van de derde achtercamera (numeriek) | 50 MP |
| Cameratype voorkant | Enkele camera |
| Type camera achterzijde | Dubbele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 50 MP |
| Resolutie tweede camera achterzijde (numeriek) | 12 MP |
| Automatisch scherpstellen | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 10 MP |
| Optische zoom | 2x |
| Sluitertijd camera achterzijde | 1,8 |
| Sluitertijd tweede camera achterzijde | 2,2 |
| Sluitertijd camera voorzijde | 2,2 |
| Digitale zoom | 10x |
| Maximale beeldsnelheid | 60 fps |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Opnameresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Nachtmodus | Ja |
| Afbeeldings stabilisator type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Slow motion-snelheid | 240fps @FHD, 120fps @FHD |
| Slow motion-modus | Ja |
| Netwerk | |
| Generatie mobiel internet | 5G |
| SIM-kaart-capaciteit | Dual SIM |
| 3G bands ondersteund | 2100,900,1900,850,1700 MHz |
| Wi-Fi Direct | Ja |
| 2G standaarden | GSM |
| 3G standaarden | WCDMA |
| 4G standaard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| 2G bands (primary SIM) | 850,1900,1800,900 MHz |
| 4G frequentie ondersteund | 2100,700,800,1900,850,1800,1500,2300,2600,900,1700,2500 MHz |
| Near Field Communication (NFC) | Ja |
| MIMO | Ja |
| 5G-banden ondersteund | 2100,700,1900,800,850,1800,2600,900,1700,2300,2500,3700,3500,1500 MHz |
| Modulatie | 1024-QAM |
| 5G-standaard | Sub6 SDL, Sub6 TDD |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type aansluitplug | USB Type-C |
| Mobile High-Definition Link ( MHL ) | Nee |
| Navigatie | |
| GPS | Ja |
| BeiDou | Ja |
| GLONASS | Ja |
| Galileo | Ja |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Ja |
| Barometer | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Vormfactor | Flip |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP48 |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Ergonomie | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Prestatie | |
| Snel opladen | Ja |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Draadloos opladen | Ja |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Vermogen draadloos opladen | 15 W |
| Multimedia | |
| Luidsprekers | Stereo |
| Ondersteund audioformaat | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Midden, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Ondersteunde videoformaten | 3G2, 3GP, AVI, FLV, M4V, MKV, MP4, WEBM |
| Oproep-management | |
|---|---|
| Beeldstabilisator | Ja |
| Software | |
| Platform | Android |
| Accu/Batterij | |
| Draadloze afspeelduur video | 24 uur |
| Verwijderbare batterij | Nee |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4000 mAh |
| Draadloos opladen | Ja |
| Geheugen | |
| RAM-capaciteit | 8 GB |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 15 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 25 W |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Duurzaamheid | |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP48 |
| Energie-efficiëntieklasse | B |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Batterijduur per cyclus | 2223 min |
| Batterijduur in cycli | 1700 |
| Herhaalde valtest betrouwbaarheidsklasse | A |
| Repareerbaarheidsklasse | C |
| Sensoren | |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Omgevingslichtsensor | Ja |
| Gyroscoop | Ja |
| Barometer | Ja |
| Hall-sensor | Ja |
| Geomagnetische sensor | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 187 g |
| Breedte | 71,9 mm |
| Diepte | 6,9 mm |
| Hoogte | 165,1 mm |
| Breedte wanneer opgevouwen | 7,19 cm |
| Diepte wanneer opgevouwen | 1,49 cm |
| Hoogte wanneer opgevouwen | 8,51 cm |
| Certificaten | |
| Hoofd SAR | 0,839 W/kg |
| Body SAR | 1,54 W/kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| SIM kaart uitwerppin | Ja |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Wit |
| Gebruikergeheugen | 226,2 GB |
| Reparatie-index | 2.9 |
| Termijn voor beveiligingsupdates | 31 July 2032 |
| Overige specificaties | |
| Compatibiliteit | Galaxy Ring, Galaxy Buds Core, Galaxy Buds3 Pro, Galaxy Buds2 Pro, Galaxy Buds Pro, Galaxy Buds Live, Galaxy Buds+, Galaxy Buds3, Galaxy Buds2, Galaxy Buds, Galaxy Buds FE, Galaxy Fit3, Galaxy Fit2, Galaxy Fit e, Galaxy Fit, Galaxy Watch FE, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Watch8, Galaxy Watch7, Galaxy Watch6, Galaxy Watch5, Galaxy Watch4, Galaxy Watch3, Galaxy Watch, Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active |
| Compatibel met gehoorapparaten | Ja |
| Reparatie-index | 2.9 |