Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung Galaxy Z Flip7 Flipsuit Card Case Tree Van Gogh
Artikelnummer
GP-FPF766HIXTQ
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | GP-FPF766HIXTQ |
|---|---|
| EAN | 8809983296842 |
| Merk | Samsung |
| Availability | N |

Van Gogh Museum FlipSuit Card
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
Van Gogh Museum FlipSuit Card
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy Z Flip7 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy Z Flip7 |
| Maximale schermgrootte | 17,5 cm (6.9") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Ingebouwde accu | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 78 mm |
| Hoogte | 169 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Gewicht | 39 g |