Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung Galaxy S25 Flipsuit Card Case Portrait Van Gogh
Artikelnummer
GP-FPS931HIOTQ
Categorie: Mobiele telefoon behuizingen
| Artikelnummer | GP-FPS931HIOTQ |
|---|---|
| EAN | 8809983296767 |
| Merk | Samsung |
| Availability | N |

Van Gogh Museum FlipSuit Card
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
Van Gogh Museum FlipSuit Card
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
Trakteer jezelf op kunst van Van Gogh.
| Technische details | |
|---|---|
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy S25 |
| Maximale schermgrootte | 15,8 cm (6.2") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Kenmerken | |
| Type etui | Hoes |
| Kleur van het product | Meerkleurig |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Compatibiliteit | Galaxy S25 |
| Maximale schermgrootte | 15,8 cm (6.2") |
| Ingebouwde accu | Nee |
| Accu/Batterij | |
|---|---|
| Ingebouwde accu | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 77 mm |
| Hoogte | 153 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Gewicht | 45 g |