Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EP-OL300 Zwart
Artikelnummer
EP-OL300BBEGWW
- Draadloos opladen met 10W vermogen
- Inclusief kabel (1m) met USB-C aansluiting
- Geschikt voor Watch4 en nieuwer
Categorie: Slimme draagbare accessoires
| Artikelnummer | EP-OL300BBEGWW |
|---|---|
| EAN | 8806095771311 |
| Merk | Samsung |
| Availability | N |

Even opladen en je bent klaar om te gaan
Laat je door opladen niet afremmen. Ga voor snel opladen en tijdbesparend gemak voor je Galaxy Watch. Zit voortaan minder lang vast aan het stopcontact en ga in een oogwenk aan de slag met een razendsnelle oplader die je apparaat in slechts 30 minuten tot 45% oplaadt.

Magnetisch vastklikken op je watch
Dankzij de magnetische module van de oplader is stabiel en veilig opladen nu gemakkelijker dan ooit. Als je je watch bij de oplader houdt, klikt hij automatisch magnetisch vast.
Even opladen en je bent klaar om te gaan
Laat je door opladen niet afremmen. Ga voor snel opladen en tijdbesparend gemak voor je Galaxy Watch. Zit voortaan minder lang vast aan het stopcontact en ga in een oogwenk aan de slag met een razendsnelle oplader die je apparaat in slechts 30 minuten tot 45% oplaadt.
Magnetisch vastklikken op je watch
Dankzij de magnetische module van de oplader is stabiel en veilig opladen nu gemakkelijker dan ooit. Als je je watch bij de oplader houdt, klikt hij automatisch magnetisch vast.
Laat je door opladen niet afremmen. Ga voor snel opladen en tijdbesparend gemak voor je Galaxy Watch. Zit voortaan minder lang vast aan het stopcontact en ga in een oogwenk aan de slag met een razendsnelle oplader die je apparaat in slechts 30 minuten tot 45% oplaadt.
Magnetisch vastklikken op je watch
Dankzij de magnetische module van de oplader is stabiel en veilig opladen nu gemakkelijker dan ooit. Als je je watch bij de oplader houdt, klikt hij automatisch magnetisch vast.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 5 V |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 29,3 mm |
| Diepte | 7,61 mm |
| Hoogte | 29,3 mm |
| Gewicht | 26,5 g |
| Snoerlengte | 0,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Charger Dock |