Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Samsung EJ-B3400BBGGDE stylus-pen 412,3 g Zwart
Artikelnummer
EJ-B3400BBGGDE
Login for pricing
Niet op voorraad
Samsung EJ-B3400BBGGDE, Samsung, Zwart, AAA, Alkaline, 412,3 g, 280,4 mm
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | EJ-B3400BBGGDE |
|---|---|
| EAN | 8806092201569 |
| Merk | Samsung |
| Availability | N |
Samsung EJ-B3400BBGGDE. Merkcompatibiliteit: Samsung, Kleur van het product: Zwart, Type batterij: AAA. Gewicht: 412,3 g, Breedte: 280,4 mm, Diepte: 15,4 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 127,4 mm |
| Diepte | 15,4 mm |
| Breedte | 280,4 mm |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type batterij | AAA |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Merkcompatibiliteit | Samsung |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type batterij | AAA |
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 2 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 127,4 mm |
| Diepte | 15,4 mm |
| Breedte | 280,4 mm |
| Gewicht | 412,3 g |